"ÇA ËSHTË KJO C*CË KËSHTU"/ Real 1 nuk përmbahet më. Shihni ç'i bën Encës (FOTO) - AlpeGossip
“ÇA ËSHTË KJO C*CË KËSHTU”/ Real 1 nuk përmbahet më. Shihni ç’i bën Encës (FOTO)

“ÇA ËSHTË KJO C*CË KËSHTU”/ Real 1 nuk përmbahet më. Shihni ç’i bën Encës (FOTO)

Tanimë dihet fiksimi që ka Real 1 me Encën. Reperi gjatë verës u bë kryefjala e mediave me videot që postonte e ku shprehej publikisht se vdiste për gjoksin e Encës.

“Hyra kqyra dy c*cat e Encës. Kuku, çfarë c*ce, sa dy krytë e mia! O Enc’, ta hëngsha c*cën deri në kiamet, e pas kiametit. Po e reklamon c*cën edhe une jam merakli i c*cave. Ta ha c*cën, ta pi me pip”, shprehej Real 1 para pak muajsh.

Mirëpo së fundmi reperi ka filluar sërish të fiksohet pas Encës dhe në foton e saj të fundit ka rënë në sy komenti i tij mes shumë të tjerave.

“Ça o more kjo c*cë kështu shaolina nxirrni pipat se luva babush du me lujt menç”, shkruan Real 1.