SHUMË MODERNE/ Pamje nga shtëpia gjigante e Ledri Vulës (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
SHUMË MODERNE/ Pamje nga shtëpia gjigante e Ledri Vulës (FOTO+VIDEO)

SHUMË MODERNE/ Pamje nga shtëpia gjigante e Ledri Vulës (FOTO+VIDEO)

Reperi shumë i dashur për publikun, Ledri Vula ishte këtë të dielë pjesë e emisionit “E diela shqiptare”. Moderatori Ardit Gjebrea ishte i ftuar në shtëpinë e tij, ku ai jeton së bashku me prindërit, me Xheraldinën dhe Agronin.

Ledri i ndihmoi të shtronin tavolinën e ngrënies teksa këndonte këngën “MEM”. Më poshtë mund të shihni disa pamje nga shtëpia e reperit.

Siç duket nga pamjet, shtëpia është gjigante dhe shumë moderne por mbizotëron atmosfera familjare.