“CILI FITOI?” Luana Vjollca poston VIDEON dhe njofton kthimin e Razart Veleshnjës në “Shiko Kush Luan” – AlpeGossip
“CILI FITOI?” Luana Vjollca poston VIDEON dhe njofton kthimin e Razart Veleshnjës në “Shiko Kush Luan”

“CILI FITOI?” Luana Vjollca poston VIDEON dhe njofton kthimin e Razart Veleshnjës në “Shiko Kush Luan”

Me anë të një videoje në llogarinë e saj, moderatorja Luana Vjollca ka zbuluar një pjesë të programit që ka rezervuar për ndjekësit në festën e ‘Halloween’. Duke vënë përballë njëri-tjetrit në një sifdë aktorin Irgen Çela dhe Rezart Veleshnja, Luana i ka lajmëruar të gjithë për rikthimin e këtij të fundit.

“Cili fitoi??? Te shtunen kuptoni gjithcka ne Halloëeen-in me te cmendur qe ka njohur historia @shikokushluan 🎃”, ka shkruar Luana krah videos ku shfaqet edhe vetë e veshur si një kapitene me shpatën në dorë.

Kujtojmë se Luana ka pyetur edhe ndjekësit e saj se cilin personazh dëshirojnë që ajo të “imitojë” në emisionin e kësaj jave, megjithatë deri më tani moderatorja nuk e ka zbuluar zgjedhjen finale ndonëse hapi një votim mes Jennifer Lopez dhe Marilyn Monroe.

Kliko linkun për VIDEON

https://www.instagram.com/p/CG5mkfen8cn/?utm_source=ig_web_copy_link