“ÇFARË TË KA KËMBA?”/ Fotoja seksi me bikini e Aurela Hoxhës nuk i bind ndjekësit – AlpeGossip
“ÇFARË TË KA KËMBA?”/ Fotoja seksi me bikini e Aurela Hoxhës nuk i bind ndjekësit

“ÇFARË TË KA KËMBA?”/ Fotoja seksi me bikini e Aurela Hoxhës nuk i bind ndjekësit

Aurela Hoxha po shijon disa ditë pushimesh dhe nuk mungojnë fotot e saj seksi në Instagram.

Dje bukuroshja shqiptare publikoi një foto ku vinte në pah të pasmet me bikini në ngjyrë të zezë.

Duke ecur me kokën pas, Aurela shihte nga kamera dhe buzëqeshte. Por një detaj jo i vogël kapi vëmendjen e ndjekësve të saj.Pozicioni i tillë i Aurelës bënte që të dukej sikur këmba e saj e majtë ishte më e hollë se e djathta.

“A po më bëjnë sytë apo këmbën e djathtë e paske më të trashë”, i shkruan një ndjekës.

“Çfarë i ke bërë këmbës së majtë?”, i shkruan një tjetër.

Megjithatë me sa vumë re nuk ka asgjë për t’ u shqetësuar pasi hija që i ka rënë një këmbën e majtë e bën të duket ndryshe.

Le të themi atë që është, trupi i Aurelës duket yll dhe kjo nuk vihet fare në dyshim!