NGA DASMA MBRETËRORE TEK FILMAT E “NETFLIXIT”/ Zbuloni si duhet të visheni këtë “Halloween” – AlpeGossip
NGA DASMA MBRETËRORE TEK FILMAT E “NETFLIXIT”/ Zbuloni si duhet të visheni këtë “Halloween”

NGA DASMA MBRETËRORE TEK FILMAT E “NETFLIXIT”/ Zbuloni si duhet të visheni këtë “Halloween”

Jeni duke menduar se si do të visheni për Halloween? Nga dasma mbretërore deri tek filmat më të pëlqyer të Netflixit, ky vit na ka sjellë aq shumë opsione për veshjen e kësaj dite sa me siguri nuk do dini kë të zgjidhni.

Hidhini poshtë “veshët e lepurushit” dhe konsiderojini këshillat tona për të qenë sa më pranë  trendit të fundit:

Megan Mharkle në dasmën mbretërore

Beychella 2018

Emili Neslon tek “A Simple Favor” (Një nder i thjeshtë”)

Josie McCoy tek “Riverdale”

Edna Mode tek “The Incredibles”

“Njëbrirëshi”