SEKSI FALË OPERACIONEVE PLASTIKE? Shihni si i përgjigjet Kejvina fanses: E ke të… (FOTO) – AlpeGossip
SEKSI FALË OPERACIONEVE PLASTIKE? Shihni si i përgjigjet Kejvina fanses: E ke të… (FOTO)

SEKSI FALË OPERACIONEVE PLASTIKE? Shihni si i përgjigjet Kejvina fanses: E ke të… (FOTO)

Që prej prezantimit të saj si velina e emisionit “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella, ka tërhequr vëmendjen për bukurinë dhe hiret e saj.

Kejvina është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku shpesh publikon foto dhe video të sajat si nga ambientet e punës apo edhe jetës private. Shpesh herë ajo është bërë pjesë e rubrikës “pyetje-përgjigje” në

Instagram dhe të njejtën gjë ka bërë së fundmi ku ka marrë shumë pyetje nga ndjekësit e saj dhe ajo i bëri publike në instastory.

Një fans/e e pyet nëse i ka bërë mollëzat operim apo i ka vetë ashtu, Kejvina nuk heziton t’i kthejë përgjigje dhe i thotë: “E ke të vështirë të besosh se nëna natyrë më ka bërë kështu?”