“DONALDI NUK KA NDJENJA PËRVEÇ AFAKSION SEKSUAL”/ Arditi: Nëse po ndjek zemrën… – AlpeGossip
“DONALDI NUK KA NDJENJA PËRVEÇ AFAKSION SEKSUAL”/ Arditi: Nëse po ndjek zemrën…

“DONALDI NUK KA NDJENJA PËRVEÇ AFAKSION SEKSUAL”/ Arditi: Nëse po ndjek zemrën…

Ish-banori i “Big Brother VIP”, Ardit Çuni, është shprehur se mes Donaldit dhe Beatrix ka një lloj kimie. Teksa ishte i ftuar në studion e emisionit “Goca dhe Gra” në Top Channel, këngëtari i njohur tha se mendon se “Donaldi nuk ka ndjenjë përveçse afeksion seksual dhe hakmarrje”.

“Unë mendoj se ka një lloj kimie, por nuk mendoj se ka ndjenjë përveçse afeksion seksual dhe hakmarrje ndaj asaj që është jashtë. Nuk e di për çfarë arsye. Kam dëgjuar shumë gjëra, por nuk flas për jetën personale për askënd”, tha Çuni.

“Donaldi nuk ka ndjenja përveçse afeksion s*ksual”/

Sipas tij, aktori i humorit duhej t’i dërgonte një mesazh se ka vendosur ta stopojë atë marrëdhënie.

“Duhej të thoshte kam vendosur ta stopoj, po ndjek zemrën, nëse po ndjek zemrën. Ai sheh Borën dhe qanë. Nuk është më vetja. E ndjen se ajo që ka bërë që është një start i ri, por jashtë ka humbur një gjë të madhe”, tha Çuni.