ORGANIZIMI MADHËSHTOR PËR HANËN/ A ishte prezent Mozzik në festën e saj të ditëlindjes? – AlpeGossip
ORGANIZIMI MADHËSHTOR PËR HANËN/ A ishte prezent Mozzik në festën e saj të ditëlindjes?

ORGANIZIMI MADHËSHTOR PËR HANËN/ A ishte prezent Mozzik në festën e saj të ditëlindjes?

Sonte po mbahet festa madhështore për Hanën – vajzën e Mozzikut dhe Loredanës.

Përveç nënës së saj a është prezent edhe babai?

Jo, në festë po mungon reperi i cili edhe ditë më parë e uroi vajzën vetëm përmes Instagramit pasi nuk jeton më me të.

Kujtojmë se Mozziku dhe Loredana janë ndarë muaj më parë pas një lidhje të gjatë bashkë.

Nuk dihen ende arsyet që çuan deri tek ndarja e tyre megjithatë, ata komunikojnë për shkak të vajzës e cila ka mbushur një vit jetë më 18 dhjetor.