”FESTIVALI I KËNGËS”/ Alketa Vejsiu e hap finalen me këngën e Vaçe Zelës – AlpeGossip
”FESTIVALI I KËNGËS”/ Alketa Vejsiu e hap finalen me këngën e Vaçe Zelës

”FESTIVALI I KËNGËS”/ Alketa Vejsiu e hap finalen me këngën e Vaçe Zelës

Mbrëmjen e sotme do të zhvillohet nata finale e ”Festivali i Këngës”.

Nata sapo ka nisur dhe e gjitha ka filluar me një performancë të Alketës duke kënduar ”Bjeri Çiftelisë”.

Gjithashtu, moderatorja bukuroshe shihet e veshur e gjitha me rozë duke u siguruar që të ndriçojë skenën. /AlpeGossip.al