Armina Mevlani fluturon drejt Parisit, por nuk do e besoni në krahët e kujt është (FOTO) – AlpeGossip
Armina Mevlani fluturon drejt Parisit, por nuk do e besoni në krahët e kujt është (FOTO)

Armina Mevlani fluturon drejt Parisit, por nuk do e besoni në krahët e kujt është (FOTO)

Armina Mevlani është një ndër blogeret më të famshme shqiptare.

Që prej ditës së djeshme bukuroshja ndodhet në Paris dhe sigurisht për arsye pune. Ajo ka një punë tëpër të vështirë, pasi i duhet të zgjedhë veshjet më të bukura dhe më të kohës në koleksionet e stilistëve dhe markave me famë botërore.

Megjithëse udhëtim pune Armina duket se ka vendosur të mos e bëjë e vetme. Me të është këngëtarja dhe blogerja e njohur Jonida Maliqi. Jonida ka postuar në profilin e saj në Instagram një foto me Arminën. Me sa shohim të dyja vajzat nuk po kalojnë aq keq në udhëtimin e tyre të punës…