NUK KA FAJ! Xhemi Shehu dhe “fiksimi” me fustanin e njëjtë që vesh në DASMA – AlpeGossip
NUK KA FAJ! Xhemi Shehu dhe “fiksimi” me fustanin e njëjtë që vesh në DASMA

NUK KA FAJ! Xhemi Shehu dhe “fiksimi” me fustanin e njëjtë që vesh në DASMA

Xhemi Shehu  është një ndër moderatoret më të preferuara të ekranit. Moderatorja dallohet për tipin e qeshur dhe ëmbëlsine që shfaq shpesh në televizion.

Ndryshe nga vip-at në rrjetin social Instagram Xhemi nuk është shumë aktive ajo publikon ralle foto duke zgjedhur që jetën provate ta mbajë larg mediave.

Mirëpo në dasmën më të bujshme të showbizit së  Sarës dhe Ledjonit, Xhemi tërhoqi vëmendje me fustanin “rozë tantell” që kishte zgjedhur të vishte dhe dukej si një barbie e vërtetë.

Xhemi e veshi sërish tek dasma e kolegut  Gaz Paja, ku  edhe flokët i kishte bërë në të njëjtin model.Nuk ka faj në fakt që e pëlqen kaq shumë, sepse i rri shumë mirë!