“E MORA VESH QË KËRCEN…”/ Efi flirton me Romeo Veshajn, pamjet – AlpeGossip
“E MORA VESH QË KËRCEN…”/ Efi flirton me Romeo Veshajn, pamjet

“E MORA VESH QË KËRCEN…”/ Efi flirton me Romeo Veshajn, pamjet

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, e krahasuar shpesh me Bora Zemanin për ngjashmërinë e madhe që kanë, ka tërhequr vëmendje së fundmi me disa postime për Romeon.

Së fundmi 26-vjeçarja ishte në Prizren me Mikelën, Erionin dhe Samiun, ku në një lokal performuan treshja, Elgit, Donald dhe Romeo. Ky i fundit ia ka marrë vëmendjen Efit, e cila e ka postuar disa herë duke e komplimentuar për kërcimin.

“Për Romeon e mora vesh kërcen bukur. Çfarë po thoja?”, shkruan Efi dhe kaq ka mjaftuar që në rrjete sociale të përflitet se ata po flirtojnë.