Rashel Kolaneci bën këtë ndryshim? Ja e vërteta, e tregon… (FOTO) – AlpeGossip
Rashel Kolaneci bën këtë ndryshim? Ja e vërteta, e tregon… (FOTO)

Rashel Kolaneci bën këtë ndryshim? Ja e vërteta, e tregon… (FOTO)

Rashel Kolaneci u bë mjaft e njohur për publikun shqiptar dhe tani të shumtë janë ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Disa orë më parë ajo bëri ‘lëmsh’ me një foto të postuar në Instagram teksa shihej me kapuçin e xhupit të saj ku me shaka pyeste ndjekësit sesi dukej me ndryshimin e radhës te flokët.

Por nga komentet e shumta të bëra për këtë foto Rashel vendosi të bllokonte komentet.

Së fundmi Kolaneci postoi foton më të fundit ku shihet e njëjta dhe jo me ndryshim.

Komentet filluan sërish por të shohim reagimin e njerëzve që nuk kuptuan shakanë e saj.