U SUPRIZUAM/ Zbulohet emisioni i ri i Jonida Shehut në Top Channel – AlpeGossip
U SUPRIZUAM/ Zbulohet emisioni i ri i Jonida Shehut në Top Channel

U SUPRIZUAM/ Zbulohet emisioni i ri i Jonida Shehut në Top Channel

Tashmë ka nisur sezoni i ri në televizionet shqiptare, dhe pak nga pak janë zbuluar edhe surprizat. Disa ditë më parë u zbulua se Jonida Shehu do të rikthehet në “Top Channel” me një emision të ri pas konflikteve që pati me televizionin në fjalë.

Burime pranë Blitz.al tregojnë se bëhet fjalë për një emision i cili do të quhet “Kabare” dhe do të transmetohet çdo të martë në ekranin e Top Channel. Të ftuar do të jenë personazhe të njohur e jo vetëm të cilët përveç intervistave do të dhurojnë edhe momente “show” me këngë dhe performancë. Jonida njihet për thjeshtësinë dhe origjinalitetin e saj në ekran prandaj pritet që edhe ky projekt të ketë sukses, gjithsesi na duhet të presim.