“VAJZA IME NUK DO TË KETË FËMIJË”/ Mamaja e Ellen DeGeneres flet për të ardhmen e moderatores – AlpeGossip
“VAJZA IME NUK DO TË KETË FËMIJË”/ Mamaja e Ellen DeGeneres flet për të ardhmen e moderatores

“VAJZA IME NUK DO TË KETË FËMIJË”/ Mamaja e Ellen DeGeneres flet për të ardhmen e moderatores

Mamaja e moderatores së njohur, Ellen DeGeneres, ka zbuluar për ‘UsWeekly’ se vajza e saj nuk do të ketë fëmijë në të ardhmen. Ellen dhe Portia De Rossi janë martuar në vitin 2008, e megjithatë që në atë kohë, Ellen ishte e vendosur për temën e fëmijëve. “I dua fëmijët, por është një përgjegjësi shumë e madhe. Duket si një përgjegjësi me kohë të gjatë dhe nuk e di nëse do të mundem ta bëj, është shumë e rrezikshme”, është shprehur moderatorja vitë më parë për emisionin ‘Today’. Edhe pse mamaja e 61 vjeçares nuk pret të ketë nipër ose mbesa në të ardhmen, ajo duket se po shijon jetesën me vajzën dhe bashkëshorten e saj. Kujtojmë se së fundmi në media qarkulloi lajmi se Ellen dhe Portia ishin duke u divorcuar, por kjo gjë u mohua nga vetë çifti.