PASI MOHOI LAJMIN/ Dua Lipa nis xhirimet e videoklipit për kolonën zanore të filmit të James Bond – AlpeGossip
PASI MOHOI LAJMIN/ Dua Lipa nis xhirimet e videoklipit për kolonën zanore të filmit të James Bond

PASI MOHOI LAJMIN/ Dua Lipa nis xhirimet e videoklipit për kolonën zanore të filmit të James Bond

Xhirimet e filmit të ri të James Bond nisën dhe bashkë me to, edhe xhirimet e videoklipit të Dua Lipës për këngën kryesore të filmit. Edhe pse thashethemet u mohuan nga këngëtarja, sipas ‘Express’ videoklipi i ri do të xhirohet në Itali këtë verë. “Videoklipi do të xhirohet diku në fund të muajit gusht dhe dhe muajit shtator, ndërsa vendndodhja do të jetë në Sassi di Matera dhe Marina di Pisticci”, është shprehur publicisti. ‘Bond 25’ filloi xhirimet gjatë kësaj jave dhe pritet të dalë në kinema në vitin 2020. Duke parë suksesin e këngës ‘Swan Song’ për filmin ‘Alita: Battle Angel’, i tillë do të jetë dhe projekti për filmin e James Bond. Pas fitimet të çmimeve ‘Grammy’ dhe ‘Brit’, Dua shënoi suksesin e rradhës.