”NUK DO TË JEMI MË NË AL PAZAR”/ Donald dhe Romeo Veshaj japin deklaratën (FOTO) – AlpeGossip
”NUK DO TË JEMI MË NË AL PAZAR”/ Donald dhe Romeo Veshaj japin deklaratën (FOTO)

”NUK DO TË JEMI MË NË AL PAZAR”/ Donald dhe Romeo Veshaj japin deklaratën (FOTO)

Dy aktorët shumë të pëlqyer nga publiku me humorin e tyre, Romeo dhe Donald Veshajn nuk do i shohim më në “Al Pazar”. Këtë e pranuan vetë vëllezërit të ftuar sot në “E diell”.

Gjatë intervistës të ideuar në një krevat, gazetari Ervin Kurti i pyeti binjakët nëse do të vazhdojnë të jenë krah Agron Llakaj dhe ata pohuan se vazhdojnë të jenë pjesë e një shtëpie të madhe, por në dhoma të ndryshme.

Romeo dhe Donaldi shprehën se do t’i jenë përherë mirënjohës Agronit, por këtë sezon nuk do të jenë pjesë e Al Pazar.