Plasi te “Xingu”: Kejvina e refuzon direkt, Elita Rudi e SULMON keq: Unë jam më e… – AlpeGossip
Plasi te “Xingu”: Kejvina e refuzon direkt, Elita Rudi e SULMON keq: Unë jam më e…

Plasi te “Xingu”: Kejvina e refuzon direkt, Elita Rudi e SULMON keq: Unë jam më e…

Të ftuar sot në “Xing me Ermalin” ishin çifti i shumë komentuar, Gjiko dhe Elita Rudi të cilët zbuluan shumë të pathëna mbi lidhjen e tyre gjatë intervistës tejet argëtuese. Por një pjesë pikante e emisionit të sotëm ishte momenti kur Kejvina bën pyetjen e saj.

“Si mund ta bëj dhe unë ndonjë reper për vete dhe ke ndonjë emër reperi që është single”, e pyeti Kejvina, Elitën.

“Kejvina je shumë e bukur, por më e bukura e dashurisë është kur nuk e bën në plan të dashurohesh me një person me një profesion të caktuar. Ajo është dashuri e sinqertë. Por unë e kam një emër për ty. Ai është reperi Skerdi”, u shpreh Elita ndërsa Gjiko i tha Kejvinës se do i japë numrin e Skerdit.

“Mua më pëlqen DJ Blunt”, tha Kejvina ndërkohë që siç dihet Gjiko dhe Blunt nuk flasin pas sherrit të bujshëm.

“Vetëm se Gjiko ka femrën më të mirë” , i tha Elita Kejvinës duke shpallur kështu hapur konkurrencë mes tyre, por më pas shtoi “Ishte shaka Kejvina”.