NUK I MBAN DOT LOTËT/ Fjoralba Ponari flet për humbjen e nënës: Është një dhimbje… – AlpeGossip
NUK I MBAN DOT LOTËT/ Fjoralba Ponari flet për humbjen e nënës: Është një dhimbje…

NUK I MBAN DOT LOTËT/ Fjoralba Ponari flet për humbjen e nënës: Është një dhimbje…

Fjoralba Ponari ka folur për herë të parë për ndarjen e nënës nga jeta. Moderatorja shumë e dashur humbi personin e shtrenjtë pak javë më parë në moshën 54-vjeçare. Ditën e sotme e ftuar në emisionin “Goca dhe gra”, Fjoralba nuk i mbajti dot lotët.

“Jam përpjekur që ta mbaj për vete. Është një dhimbje që është e imja dhe jam përpjekur që ta mbaj për vete. Por që jeta vazhdon dhe duhet gjetur forca për t’u ringritur dhe për të frymëzuar të tjerët”, tha Fjoralba teksa u përlot.