Pornostarja e njohur poston video me flamurin shqiptar (FOTO/VIDEO) – AlpeGossip
Pornostarja e njohur poston video me flamurin shqiptar (FOTO/VIDEO)

Pornostarja e njohur poston video me flamurin shqiptar (FOTO/VIDEO)

Me siguri meshkujt janë ‘tifozë’ për këtë pornostare…

Një femër e cila luan filma me pullë të kuqe apo quajtur ndryshe erotikë mund të themi se paragjykohet shumë. Sidomos nëse ajo femër do të ishte shqiptare. Në industrinë e filmave porno ka edhe vajza shqiptare, të cilat kanë bërë karrierë dhe kanë fituar mjaft lekë në saj të këtij profesioni. Njëra prej tyre eshte Alby Rydes. Për fatin e saj të mirë ajo jeton jashtë Shqipërië dhe nuk ka hasur probleme me shqiptarët, madje ajo ndihet krenare që është shqiptare dhe shpesh herë bën postime ku shihet me simbole kombëtare. Së fundmi Alby ka postuar video dhe foto ku shihet e veshur kuq e zi dhe shpesh herë nëpërmjet mbishkrimeve ajo tregon se di mjaft mirë shqip. Më poshtë mund të shihni videon ku është veshur kuq e zi.