ÇFARË PO NDODH ME LORI HOXHËN? Bukuroshja nuk i paska punët aspak mirë (FOTO) – AlpeGossip
ÇFARË PO NDODH ME LORI HOXHËN? Bukuroshja nuk i paska punët aspak mirë (FOTO)

ÇFARË PO NDODH ME LORI HOXHËN? Bukuroshja nuk i paska punët aspak mirë (FOTO)

Bukuroshja Lori Hoxha është një nga blogeret dhe personazhet më të famshme të show-bizit shqiptar. Ajo gjithmonë bëhet pjesë e lajmeve rozë sepse është shumë aktive në rrjetet sociale duke treguar shumë gjëra në lidhje me përditshmërinë e saj.

Lori së fundmi ka publikuar foto ku duket se po shijon verën sëbashku me njerëzit e saj të dashur.

Ndërkohë që ne na jepet përshtypja se ajo i ka gjërat në terezi në fakt qenka ndyshe. Në një postim të fundit të saj në storyn e Instagramit, ajo ka publikuar një video që shoqërohet me përshkrimin ”Unë duke shijuar jetën edhe pse asgjë nuk po shkon ashtu siç duhet”

Mesa duket Lori nuk i paska punët shumë mirë por gjithsesi kjo nuk e pengon atë që të kënaqet në maksimum.

Bravo Lori, të gjithë duhet të jemi si ti.

/AlpeGossip.al