Për pak javë konkurron në ''Miss Universe''/ Trejsi Sejdini "çudit" me këtë detaj në instagram (FOTO) - AlpeGossip
Për pak javë konkurron në ”Miss Universe”/ Trejsi Sejdini “çudit” me këtë detaj në instagram (FOTO)

Për pak javë konkurron në ”Miss Universe”/ Trejsi Sejdini “çudit” me këtë detaj në instagram (FOTO)

Trejsi Sejdini do të përfaqësojë vendin tonë në “Miss Universe 2018” në Amerikë, kompeticion ky që do të mbahet më 17 dhjetor. Bukuroshja nga Elbasani është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të shoëbizz-it, fillimisht pas videove ku bënte sherr e më pas tërhoqi vëmendjen me fotot dhe videot provokuese e shpesh herë është thirrur si “Gangsterja e Elbasanit”. Mirëpo siç duket Trejsit nuk i pëlqen ky epitet pasi me siguri do që ta quajmë Miss Trejsi. Këtë na ka lënë të kuptojmë me vendimin e fundit që ka marrë pasi ka ndryshuar emrin në instagram duke e bërë “misstrejsisejdini” ku na ndajnë edhe pak javë nga eventi i rëndësishëm në të cilin do marrë pjesë.