Marramendëse: Fatmir Hysenbelliu zbulon pamjet nga shtëpia e re super luksoze – AlpeGossip
Marramendëse: Fatmir Hysenbelliu zbulon pamjet nga shtëpia e re super luksoze

Marramendëse: Fatmir Hysenbelliu zbulon pamjet nga shtëpia e re super luksoze

Djali i biznesmenit shqiptar Irfan Hysenbelliu është shndërruar në një nga personazhet më të klikuar të mediave sociale dhe portaleve online.

Bëhet fjalë për Fatmir Hysenbelliun, i cili pak kohë më parë mori një pushim nga futbolli, dhe duket se po e shijon jetën e tij në maksimum.

Fatmiri ka rënë gjithnjë në sy për jetën luksoze, udhëtimet e shpeshta e makinat e shtrenjta.

Së fundmi, ne profilin e tij Instagram, ai ka vendosur të ndajë me ndjekësit pamje nga shtëpia e re, që duket se do ta ketë çdo detaj sipas preferencave të tij.

Në foto vërejmë se dhoma kryesore do të ketë një panoramë të plotë të qytetit.

Ndërkohë shtëpia do të përfshijë një palestër, sauna, si edhe një dhomë kinemaje.

Mbetet e pazbuluar shuma e harxhuar e djalit të biznesmenit për këtë shtëpi.