Një natë në burg apo një natë në hotel? Përgjigja e Lori Hoxhës do ju habisë (FOTO) – AlpeGossip
Një natë në burg apo një natë në hotel? Përgjigja e Lori Hoxhës do ju habisë (FOTO)

Një natë në burg apo një natë në hotel? Përgjigja e Lori Hoxhës do ju habisë (FOTO)

Së fundmi mund të themi se Lori Hoxha ka qenë mjaft aktive në Instagram me pyetjet që ndjekësit i drejtojnë.

Pak nga pak ajo na zbulon më shumë nga vetja dhe ne arrijmë të mësojmë më shumë për një prej vajzave më të përfolura në showbizzin shqiptar dhe një prej vajzave me më shumë influencë në vend.

E pyetur nëse do të zgjidhte mes një nate në burg apo një nate në një hotel të frikshëm Lori është përgjigjur menjëherë :

‘Në një hotel të frikshëm.’

Mesa duket Lori është mjaft e guximshme, megjithëse të dyja opsionet janë pothuajse njësoj të frikshme.