SË SHPEJTI VIDEOKLIPI I RI/ Reperi algjerian fotografohet në hotel me Dhurata Dorën (FOTO) – AlpeGossip
SË SHPEJTI VIDEOKLIPI I RI/ Reperi algjerian fotografohet në hotel me Dhurata Dorën (FOTO)

SË SHPEJTI VIDEOKLIPI I RI/ Reperi algjerian fotografohet në hotel me Dhurata Dorën (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Dhurata Dora prej disa ditësh ka njoftuar se shumë shpejt do të publikojë videoklipin e saj të ri me reperin algjerian Soolking i cili është i njohur ndërkombëtarisht.

Dhurata postoi edhe një video në Instagram ku dëgjohej një pjesë e këngës që u pëlqye shumë, mirëpo këngëtarja e fshiu postimin për ta sjellë këngën e plotë kur videoklipi të jetë gati.

Xhirimet për videoklipin kanë nisur e këtë e ka zbuluar Soolking me foton e fundit në Instastory. Reperi ka zbuluar se ai dhe Dhurata po xhirojnë në një hotel në Tiranë. Më shumë detaje nuk bëhen ende të ditura.

Fansat po e presin me padurim videoklipin i cili duket se është drejt përfundimit.