MILIARDERI IRANIAN FIKSOHET KEQ ME SHQIPTARET/ E gjuan hapur fare modelen super yll (FOTO) – AlpeGossip
MILIARDERI IRANIAN FIKSOHET KEQ ME SHQIPTARET/ E gjuan hapur fare modelen super yll (FOTO)

MILIARDERI IRANIAN FIKSOHET KEQ ME SHQIPTARET/ E gjuan hapur fare modelen super yll (FOTO)

Miliarderi iranian, Sasha Sobhani është bërë shumë i njohur në Shqipëri falë lidhjes me këngëtaren Morena Taraku. Lidhja e më pas ndarja e tyre u komentua shumë në media dhe Sasha ka qenë në qendër të vëmendjes prej shumë kohësh.

Pas lidhes me Morenën, miliarderi duket se është fiksuar me vajzat shqiptare dhe këtë e tregon postimi i tij më i fundit.

Sasha është mahnitur nga fotot e fundit të Vildane Zenelit dhe një prej pozave të saj e ka postuar në Instastory.

Nuk dihet nëse Sasha dhe Vildane njihet, por deri më sot nuk janë parë kurrë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Ndërkohë modelja pas këtij postimi të miliarderit nuk ka reaguar.