“E THOTË TROÇ”/ Era Istrefi “urren” këtë veprim të Lori Hoxhës (FOTO) – AlpeGossip
“E THOTË TROÇ”/ Era Istrefi “urren” këtë veprim të Lori Hoxhës (FOTO)

“E THOTË TROÇ”/ Era Istrefi “urren” këtë veprim të Lori Hoxhës (FOTO)

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha dhe këngëtarja Era Istrefi janë mikesha mjaft të afërta me njëra-tjetrën.
Ato janë takuar sërish këtë herë në Londër dhe nuk kanë rezistuar pa publikuar foto në rrjete sociale.

Gjithashtu krahas fotove Lori ka treguar se çfarë nuk i pëlqen Erës tek ajo.

“Era nuk e pëlqen fare faktin që unë nuk përdor laps buzësh”, -ka shkruar ajo, ndërkohë që në video Era shfaqet duke i konturuar buzët Lori.