“Magjepsi Parisin”, Edi Rama flet për herë të parë për deklaratën e Ornela Vorpsit – AlpeGossip
“Magjepsi Parisin”, Edi Rama flet për herë të parë për deklaratën e Ornela Vorpsit

“Magjepsi Parisin”, Edi Rama flet për herë të parë për deklaratën e Ornela Vorpsit

Bëri bujë në media muajin e kaluar deklarata e Onela Vorpsit se Edi Rama ka magjepsur të gjithë Parisin. “Duhet ta dini, që kur ishte në Paris, magjepsi gjithë Parisin. Sepse ai ka elokuencë dhe kulturë të gjithanshme”, u shpreh Vorpsi.

Për këtë deklaratë të saj, kryeministri është pyetur mbrëmë nga Alban Dudushi i ftuar në “Top Show”.

“Dudush jam dakord me ty, Parisi është shumë i madh që të magjepset nga unë”, ishte përgjigja e Ramës.