PAS FESTËS SURPRIZË/ Arilena Ara zbulon momentet më të bukura të 22-vjetorit të saj (FOTO) – AlpeGossip
PAS FESTËS SURPRIZË/ Arilena Ara zbulon momentet më të bukura të 22-vjetorit të saj (FOTO)

PAS FESTËS SURPRIZË/ Arilena Ara zbulon momentet më të bukura të 22-vjetorit të saj (FOTO)

Një ditë më parë, Arilena Ara festoi 22-vjetorin e saj mes njerëzve më të dashur dhe urimeve të shumta nga ndjekësit e saj. Pak minuta më parë këngëtarja ka ndarë pozat më të bukura të mbrëmjes me miqtë, duke treguar se ruan një raport shumë të ngushtë me ta.

“Kolegë, miq të ngushtë dhe njerëz të zemrës”, ka shkruar Ara krah postimit të fundit ku është fotografuar duke përqafuar gjithë miqtë e saj.

Me siguri kjo mbrëmje i ka dhuruar Arilenës kujtime shumë të veçanta të cilat do t’i mbajë mend gjatë./revistawho.com

View this post on Instagram

Kolegë, miq te ngushtë dhe njerëz të zemrës.🤗

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on