LUANA VJOLLCA NUK NDALON SË PROVUARI/ Ja gjuha tjetër që do të këndojë në projektin e radhës (FOTO) – AlpeGossip
LUANA VJOLLCA NUK NDALON SË PROVUARI/ Ja gjuha tjetër që do të këndojë në projektin e radhës (FOTO)

LUANA VJOLLCA NUK NDALON SË PROVUARI/ Ja gjuha tjetër që do të këndojë në projektin e radhës (FOTO)

Në vetëm pak ditë, Luana Vjollca pritet të nxjerrë projektin më të fundit muzikor, i cili do të jetë një bashkëpunim me këngëtarin spanjoll, Jay Santos.

Me videot e fundit në ‘Instastory’, Luana ka treguar se kënga është thuajse gati dhe ka vendosur t’i përgjigjet ndjekësve duke i shuar kuriozitetin rreth këtij projekti.
E pyetur se çfarë gjuhe është kënga, Luana ka pohuar: “Unë do të këndoj shqip, por Jay Santos më ka detyruar të këndoj dhe spanjisht, pasi kënga është e tij”.
Fansat e zjarrtë të Vjollcës janë mjaft kureshtarë rretj këtij projekti veror, megjithatë Luana nuk ka zbuluar asnjë detaj tjetër rreth publikimit të tij deri më tani./revistawho.com