PAK PAS PROJEKTIT TË FUNDIT/ Anxhela Peristeri zbulon surprizën e radhës për ndjekësit e saj (VIDEO) – AlpeGossip
PAK PAS PROJEKTIT TË FUNDIT/ Anxhela Peristeri zbulon surprizën e radhës për ndjekësit e saj (VIDEO)

PAK PAS PROJEKTIT TË FUNDIT/ Anxhela Peristeri zbulon surprizën e radhës për ndjekësit e saj (VIDEO)

Ndonëse nuk ka kaluar shumë kohë nga publikimi i projektit më të fundit muzikor nga Anxhela Peristeri, këngëtarja ka lajmëruar pak minuta më parë projektin e radhës.

“A jeni gati? ‘Lujta’ vjen së shpejti”, ka shkruar Anxhela krah videos së publikuar në ‘Instagram’.
Ky postim i ka surprizuar me siguri ndjekësit e Peristerit që nuk e prisnin që këngëtarja të sillte kaq afër dhe projektin e radhës.
Nga video kuptohet se kjo këngë do të jetë ritmike, njëjtë si ‘Dashni’ e prezantuar disa javë më parë./revistawho.com

View this post on Instagram

Are you ready? “Lujta” Coming soon…💣

A post shared by Music is my religion!♈️ (@anxhelaperisteriofficial_) on