DUKET SI NJË VAJZË NË TË NJËZETAT/ Xhemi Shehu feston ditëlindjen dhe nuk po e besojmë dot moshën (FOTO) – AlpeGossip
DUKET SI NJË VAJZË NË TË NJËZETAT/ Xhemi Shehu feston ditëlindjen dhe nuk po e besojmë dot moshën (FOTO)

DUKET SI NJË VAJZË NË TË NJËZETAT/ Xhemi Shehu feston ditëlindjen dhe nuk po e besojmë dot moshën (FOTO)

Një nga moderatoret më të bukura të ekranit e më të komentuara në media, Xhemi Shehu feston ditëlindjen. Me pamjen e freskët si një vajzë në të njëzetat, është e pabesueshme që Xhemi mbush sot…37 vjeç.

Moderatorja e ka zbuluar vetë moshën me një postim në Instagram ku e quan 37-ën numër me fat.

“Faleminderit nga zemra per urimet, jeni shume te mire! Perqafime per te gjithe. Gezuar”, shkruan Xhemi.

Kujtojmë që Xhemi është nënë e dy djemve.