“MACE, QEN E GOMERË”/ Arbana Osmani shpreh dashurinë për kafshët në këtë mënyrë (FOTO) – AlpeGossip
“MACE, QEN E GOMERË”/ Arbana Osmani shpreh dashurinë për kafshët në këtë mënyrë (FOTO)

“MACE, QEN E GOMERË”/ Arbana Osmani shpreh dashurinë për kafshët në këtë mënyrë (FOTO)

Arbana Osmani është nga moderatoret më simpatike të ekranit shqiptar dhe përmes rrjeteve sociale ndan edhe fragmente nga jeta e saj.

Përmes Instagramit kemi parë dashurinë e saj për kafshët dhe ajo vazhdon ta demostrojë gjithnjë e më shumë.

Së fundmi, teksa ndohet me pushim e ajo ka publikuar një foto e cila ka marrë shumë pëlqime .

Ajo shfaqet pranë një gomari e shkruan si më poshtë:

“Mace, qen, gomerë. Mund ta shihni vetë sa i dua kafshët”.

Mesa duket Arbana po i kalon shumë bukur këto pushime… /AlpeNews.al