Zemrën flori! Ledri bën për fansat atë që çdo këngëtar duhet të bëjë dhe këtë na e tregoi Olti Curri (VIDEO) – AlpeGossip
Zemrën flori! Ledri bën për fansat atë që çdo këngëtar duhet të bëjë dhe këtë na e tregoi Olti Curri (VIDEO)

Zemrën flori! Ledri bën për fansat atë që çdo këngëtar duhet të bëjë dhe këtë na e tregoi Olti Curri (VIDEO)

Ledri Vula është një ndër këngëtarët më të suksesshëm të momentit, me stilin e tij dhe jo vetëm, por edhe pamjen. Ai ka fituar zemrat e publikut me hitet e tij e veçanërisht zemrën e fanseve femra. E të themi të drejtën ai di si t’i bëjë të gjithë për vete. Mjafton të shohim gjestin e tij në një klub ku ka përfunduar së fundmi dhe do e kuptoni fare mirë.

Teksa po performonte një nga këngët e tij, Ledri ka marrë një shishe alkooli dhe u ka servirur fansave në rresht të parë për të pirë. Këtë video e ka postuar Olti Curri në Facebook-un e tij ku ka shkruar: Ledri zemrën flori.

Ledri zemren flori…

Gepostet von Olti Curri am Sonntag, 22. Juli 2018