Ish-fituesi i “Big Brother” zbulon gjënë më të keqe që i ka bërë dikush: Më dhanë dhuratë një… (FOTO) – AlpeGossip
Ish-fituesi i “Big Brother” zbulon gjënë më të keqe që i ka bërë dikush: Më dhanë dhuratë një… (FOTO)

Ish-fituesi i “Big Brother” zbulon gjënë më të keqe që i ka bërë dikush: Më dhanë dhuratë një… (FOTO)

Vesel Kurtishaj mbahet mend si një nga fituesit e ‘Big Brother Albania’. Pavarësisht viteve që kanë kaluar, ai vazhdon të jetë i pëlqyer dhe i ndjekur nga publiku, sidmos ai femëror. Djaloshi simpatik ju ka krijuar mundësinë ditën e sotme ndjekësve të tij në ‘Instagram’ të shkruajnë pyetjet që kanë për të dhe ai do ju përgjigjet.

Njëra prej tyre ishte padyshim e veçantë, po aq sa përgjigja e Veselit. “Gjëja më e keqe që të ka bërë dikush?”,-e kanë pyetur. “Më kanë bërë dhuratë pantallona të shkurtra 3 numra më të vogla të cilat kur i vesha më kanë sikletosur shumë për t’i hequr”,-ka treguar Veseli.