“10YEARSCHALLENGE”/ Transformimi i këngëtares së famshme shqiptare mba vendin e parë (FOTO) – AlpeGossip
“10YEARSCHALLENGE”/ Transformimi i këngëtares së famshme shqiptare mba vendin e parë (FOTO)

“10YEARSCHALLENGE”/ Transformimi i këngëtares së famshme shqiptare mba vendin e parë (FOTO)

Linda Halimi mund të quhet pa frikë fituesja e sfidës më të famshme të momentit.

Këngëtarja shqiptare ka publikuar foton e 10 viteve më parë për ta krahasuar veten me femrën seksi që është sot.

Linda ka ndryshuar në mënyrë të pabesueshme dhe nga një vajzë mbipeshë, është kthyer në një prej këngëtareve më seksi të skenës.

Ajo gjithnjë është cilësuar si një histori suksesi në SHBA, aty ku jeton tashmë dhe është bërë pjesë e revistave të njohura si “People”, për transformimin e pabesueshëm.