E PYESIN VAZHDIMISHT NËSE ËSHTË SHTATZËNË/ Chrissy Teigen ka përgjigjen perfekte - AlpeGossip
E PYESIN VAZHDIMISHT NËSE ËSHTË SHTATZËNË/ Chrissy Teigen ka përgjigjen perfekte

E PYESIN VAZHDIMISHT NËSE ËSHTË SHTATZËNË/ Chrissy Teigen ka përgjigjen perfekte

Chrissy Teigen është një nga modelet më të njohura të momentit, por përveç karrierës së saj të modelingut, ajo gjithashtu njihet për komentet e saj në rrjete sociale. Chrissy është bërë mama për herë të dytë para pak kohësh dhe duket se ende nuk ia ka dalë të heqë kilet e tepërta të pas shtatzënisë. Së fundmi, modelja ka publikuar një foto në ‘Instagram’ ku shfaqet pranë bashkëshortit të saj, ndërsa fansave çfarë i ka tërhequr vëmendje ka qenë trupi i Chrissy. “Shtatzënë?”, e ka pyetur një nga ndjekësit e saj. “E di që nuk doje të tregoheshe i paedukatë, por mendoje dy herë përpara de të pyesësh. Nuk jam shtatzënë por do isha e lumtur nëse do isha, gjithashtu jam e lumtur që nuk jam”, ia ka kthyer Chrissy. Gjithsesi, pavarësisht se ia thonë shpeshherë këtë gjë, Chrissy e ka përballuar situatën me shumë sportivitet dhe e ka kthyer në situatë humori.