DITË E TRISHTË PËR VILDANE ZENELIN/ Modelja humb personin e dashur (FOTO) – AlpeGossip
DITË E TRISHTË PËR VILDANE ZENELIN/ Modelja humb personin e dashur (FOTO)

DITË E TRISHTË PËR VILDANE ZENELIN/ Modelja humb personin e dashur (FOTO)

Sot për modelen Vildane Zeneli dhe familjen e saj është një ditë e trishtë. Përmes një njoftimi në Instagram Vildania ka njoftuar humbjen e një personi të dashur për të.

Modelja ka humbur dajën e saj dhe fotografinë e të ndjerit e ka ndarë në Instastory duke treguar se është zemërthyer nga ky lajm.

“Pusho në parajsë daj”, shkruan Vildania.