DUHET T’I HIDHNI NJË SY GOCA! Ja çfarë të vishni për në punë gjatë kësaj periudhe – AlpeGossip
DUHET T’I HIDHNI NJË SY GOCA! Ja çfarë të vishni për në punë gjatë kësaj periudhe

DUHET T’I HIDHNI NJË SY GOCA! Ja çfarë të vishni për në punë gjatë kësaj periudhe

Vera është rrugës, por deri sa të vijë zyrtarisht do të na duhet të durojmë kapriçot e motit. Në ditë si këto, jo gjithmonë dimë se çfarë të veshim, aq më tepër kur bëhet fjalë për të shkuar në punë. Çdo ditë! Nëse ka një stinë që të lejon të shpalosësh gjithë stilin tënd, është pranvera, por kjo përkthehet në blerje të reja dhe para të pakësura, prandaj ju duhet thjesht më shumë frymëzim. Qëndroni tek gjërat e thjeshta, bazike, por bëni blerje të zgjuara që të jenë shumë funksionale deri në fund të verës.

Ç’mund të vishni?

1. Pantallona të zeza + një jelek me mëngë zhapone

Çfarë të vishni për në punë gjatë

2. Nëse të duhet të punosh, të paktën bëje me stil!

Çfarë të vishni për në punë gjatë

3. Xhins mbi xhins

Çfarë të vishni për në punë gjatë

4. Investo në një kostum

Çfarë të vishni për në punë gjatë

5. Një fund lëkure + një këmishë e bardhë klasike

Çfarë të vishni për në punë gjatë

6. Jumpsuit i freskët

Çfarë të vishni për në punë gjatë

7. Pantallona të bardha dhe një këmishë me ngjyrë

Çfarë të vishni për në punë gjatë

8. Fustan i zi

Çfarë të vishni për në punë gjatë

9. Fund me printe dhe një bluzë me ngjyrë të ndezur sipër

Çfarë të vishni për në punë gjatë

10. Pantallona të bardha me shtrat të lartë + T-shirt të zi

Çfarë të vishni për në punë gjatë

11. Kontrast ngjyrash

Çfarë të vishni për në punë gjatë

12. Fustanin me rripa sipër një bluzeje

Çfarë të vishni për në punë gjatë

13. Xhinset bazike + jelek

Çfarë të vishni për në punë gjatë

14. Pantallona lino + T-shirt i thjeshtë

Çfarë të vishni për në punë gjatë

15. Veshja “do dal direkt pas pune”

Çfarë të vishni për në punë gjatë

Burimi: Marie Claire