BRENDA KULTIT TË ÇUDITSHËM/ 28-vjeçari ndërron jetë pasi injektoi silikon në… (FOTO) – AlpeGossip
BRENDA KULTIT TË ÇUDITSHËM/ 28-vjeçari ndërron jetë pasi injektoi silikon në… (FOTO)

BRENDA KULTIT TË ÇUDITSHËM/ 28-vjeçari ndërron jetë pasi injektoi silikon në… (FOTO)

Ky është një nga ato lajmet e çuditshme, por me pasaoja fatale.

Jack Chapman, 28 vjeç, homoseksual, ka ndërruar jetë pas ka injektuar një sasi të madhe silikoni në tope.

Ngjarja ka ndodhur në Siatëll të SHBA-së.

Chapman ishte pjesë e një kulti të çuditshëm seksual, që e kishte ndryshuar komplet atë, siç rrëfen e ëma, sipas së cilës, ai ishte një djalë i mirë, para se të bëhej pjesë e këtij kulti.

Chapman pati komplikime dhe hemorragji në mushkëri, pas injektimit të silikonit në organet gjenitale, të cilat i ekspozonte edhe në rrjetet sociale.

Injektimi i silikonit në organet gjenitale së fundmi është kthyer në një trend.

Silikoni fryn organet gjenitale, por pasojat mund të jenë fatale, si në rastin e Chapman