E TMERRSHME/ Gjendet e masakruar me gërshërë këngëtarja e famshme (FOTO) – AlpeGossip
E TMERRSHME/ Gjendet e masakruar me gërshërë këngëtarja e famshme (FOTO)

E TMERRSHME/ Gjendet e masakruar me gërshërë këngëtarja e famshme (FOTO)

Këngëtarja e njohur nga Azia, Priyani Jayasinghe ka ndërruar jetë.

Ajo është gjetur e therur me gërshërë në shtëpinë e saj.

Mediat lokale raportojnë se trupi i saj i masakruar u gjet në banesë dhe se autori mendohet të jetë bashkëshorti.

Lajmi për vdekjen e saj është konfirmuar nga anëtarët e familjes.

Këngëtarja kishte dy djem dhe ishte shumë e famshme në Sri Lanka me disa hite në repertorin e saj.