“NJË BOMBË E VËRTETË”/ Bleona sapo na tregoi si do të duket në klipin e ri (FOTO) – AlpeGossip
“NJË BOMBË E VËRTETË”/ Bleona sapo na tregoi si do të duket në klipin e ri (FOTO)

“NJË BOMBË E VËRTETË”/ Bleona sapo na tregoi si do të duket në klipin e ri (FOTO)

Sigurisht që detaji ‘ekstravagant’ nuk do të mungonte as këtë herë tek Bleona.

Këngëtarja është gati për të sjellë klipin e ri dhe sërish tërhoqi vëmendjen. Edhe pse shpesh është kritikuar për ekstravagancën e tepruar që e karakterizon në veshje, kjo për Bleonën nuk përbën aspak problem dhe vazhdon ta përsërisë.

Ajo sapo zbuloi edhe njërën prej veshjeve që do të mbajë në klip: lëkurë, me shkëlqim që e bën të duket më seksi se kurrë.