Granit dhe Taulant Xhaka prezantojnë motrën SUPER yll, do t’ju lë gojë hapur (FOTO) – AlpeGossip
Granit dhe Taulant Xhaka prezantojnë motrën SUPER yll, do t’ju lë gojë hapur (FOTO)

Granit dhe Taulant Xhaka prezantojnë motrën SUPER yll, do t’ju lë gojë hapur (FOTO)

Granit dhe Taulant Xhaka janë dy futbollistët me origjinë shqiptare që me arritjet e tyre në futboll i kanë bërë krenar të gjithë. Dy vëllezërit janë gjithashtu shumë të pashëm dhe vajzat i pëlqejnë shumë, por nuk keni parë ende ”motrën” e tyre.

Ajo sot është fejuar dhe Graniti dhe bashkëshortja e tij kanë publikuar foto të saj duke i lënë fansat të mahnitur pasi Agnesa duket shumë e bukur, e ëmbël dhe e qeshur.

Në të vërtet ajo është vajza e xhaxhait të Granitit dhe Taulantit, por ata e kanë të afërt si motër dhe kështu e thërrasin. “Urime fejesën motra jem”, shkruan Graniti në foton ku shfaqet Agnesa me të fejuarin.