KRAHASOHET ME KUKULLAT BRATZ/ Uindi shfaqet për herë të parë pa pikë makeupi dhe na habiti (FOTO+VIDEO) - AlpeGossip
KRAHASOHET ME KUKULLAT BRATZ/ Uindi shfaqet për herë të parë pa pikë makeupi dhe na habiti (FOTO+VIDEO)

KRAHASOHET ME KUKULLAT BRATZ/ Uindi shfaqet për herë të parë pa pikë makeupi dhe na habiti (FOTO+VIDEO)

Motra e Encës, Uindi është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në media si për deklaratat e saj, edhe për fotot që poston në rrjete sociale.

Në foto Uindi shfaqet gjithnjë e kuruar dhe me makeup e për këtë shpeshherë është krahasuar me kukullat Bratz.

Madje pak kohë më parë Uindi u kritikua nga fansat pasi u shfaq me makeup në plazh.

Megjithatë përpos pasionit për makeup-in, Uindi realizon edhe video në Youtube. Së fundmi në videon e saj më të re, ajo është shfaqur pa pikë makeupi dhe i ka habitur të gjithë me pamjen.

Uindi duket kaq e bukur edhe pa makeup e këtë ja kanë vënë në dukje edhe komentuesit.