“TË VËREHET FOTOSHOPI”/ Luana Vjollca i kthehet ndjekëses si kurrë më parë (FOTO) – AlpeGossip
“TË VËREHET FOTOSHOPI”/ Luana Vjollca i kthehet ndjekëses si kurrë më parë (FOTO)

“TË VËREHET FOTOSHOPI”/ Luana Vjollca i kthehet ndjekëses si kurrë më parë (FOTO)

Prej disa ditësh Luana dhe Marina së bashku me partnerët e tyre, Krenarin dhe Getin po shijojnë pushimet në Dubai. Nga atje motrat po postojnë vazhdimisht foto e video dhe në imazhin e fundit Marina e Luana shfaqen në një restorant, të veshura elegante dhe në super formë.

Mirëpo nuk kanë munguar komentet që e akuzojnë Luanën për fotoshop. Moderatorja e cila më parë preferonte të mos u jepte përgjigje komenteve që e akuzonin për fotoshop, sot nuk ia ka lënë mangët përgjigjen një komentueseje.

“A je e dehur moj ? S’e besoj qe me vetedije e ke postu kete! Te verehet photoshopi te kemba shume”, i komenton ndjekësja ndërsa Luana i përgjigjet: “E dija keto komenteee eshte bere me efektin “wide” foto qe ka dal keshtu kemba”.