“ÇDO VIT QË IKËN MË SHUMË TË DUA”/ Ami i bën Ermalit dedikimin e ëmbël (FOTO) – AlpeGossip
“ÇDO VIT QË IKËN MË SHUMË TË DUA”/ Ami i bën Ermalit dedikimin e ëmbël (FOTO)

“ÇDO VIT QË IKËN MË SHUMË TË DUA”/ Ami i bën Ermalit dedikimin e ëmbël (FOTO)

Moderatori i njohur shqiptar, Ermal Mamaqi, ka marrë dedikimin më të ëmbël nga bashkëshortja e tij, Amarda Toska. Ditën e sotme, Ermali mbush 38 vjeç, kështu që Ami ka vendosur që ta urojë atë me disa fjalë të thjeshta, por shumë emocionuese.

“Çdo vit që ikën më shumë të dua. Sa shumë gjëra kemi ndërtuar dhe kaluar bashkë dhe sa të tjera na presin”, ka shkruar ajo në foton ku duket krah Ermalit. Dyshja publikon shpesh herë foto bashkë në rrjete sociale dhe sigurisht kjo nuk është hera e parë që ato bëjnë dedikime.

Nuk e dimë ende se çfarë dhurate ka marrë Ermali nga bashkëshortja e tij, por me siguri ky urim do të jetë një nga më të bukurit për të.