SI NJË PRINCESHË/ Dalin PAMJET brenda dasmë së vajzës së Stefi Priftit (VIDEO) – AlpeGossip
SI NJË PRINCESHË/ Dalin PAMJET brenda dasmë së vajzës së Stefi Priftit (VIDEO)

SI NJË PRINCESHË/ Dalin PAMJET brenda dasmë së vajzës së Stefi Priftit (VIDEO)

Ditën e djeshme, në një nga lokalet më luksoze në Tiranë u zhvillua dasma e vajzës së Stefi Priftit.

Sipas pamjeve që Alpe News ka siguruar ekskluzivisht për ju, mund të shihet se në dasëm ka patur familjarë por gjithashtu dhe plot personazhe publik si Valbona Mema, Aleksandër Gjoka, Ardit Gjebrea, Shkurte Fejza, Enada At’Nikolla etj.

Në festë është parë të këndojë Aurela Gaçe e cila si gjithmonë është kujdesur ta nxehi atmosferën në maksimum. Me muzikë dhe daulle, të ftuarit janë parë vetëm duke kërcyer e dëfryer duke e shijuar kështu dasmën në maksimum.

Nusja, pra Maria në video shihet e veshur me dy fustane të ndryshme dhe me të dyja duket si një princeshë e vërtetë.

Për më tepër ne do t’ju paraqesim videot dhe ju mund të shihni vet më në brendësi të festës. /AlpeGossip.al