Këto janë fotot e para romantike mes Justin Bieber dhe Selena Gomez… – AlpeGossip
Këto janë fotot e para romantike mes Justin Bieber dhe Selena Gomez…

Këto janë fotot e para romantike mes Justin Bieber dhe Selena Gomez…

Ata janë në Xhamajka për dasmën e Jeremy Bieber, babai të Justin, me të dashurën Chelsey Rebelo.

Por ishin Justin Bieber dhe Selena Gomez, të cilët dukeshin si të porsamartuar, ndërsa u shfaqën në ambientet e hotelit gjatë pritjes së dasmës në “Montego Bay”, të hënën.

Dy të rinjtë duket se edhe po ngopeshin me njëri-tjetrin, duke përfituar disa momente privatësie nga pjesa tjetër e të ftuarve, për t’u përqafuar dhe për të shkëmbyer ndonjë puthje.

E vetmja gjë që mungoi, ishin puthjet në buzë, të cilat edhe mund të kenë ndodhur jashtë syve të të ftuarve dhe paparacëve.