Ariu që u kthye në “ikonën e instagramit”/ Një foto me të kushton 2 mijë dollar – AlpeGossip
Ariu që u kthye në “ikonën e instagramit”/ Një foto me të kushton 2 mijë dollar

Ariu që u kthye në “ikonën e instagramit”/ Një foto me të kushton 2 mijë dollar

Stefan është ky ari bukurosh, i kthyer në ikonën e rrjetit social Instagram.
Stefan është ky ari bukurosh, i kthyer në ikonën e rrjetit social Instagram. Ariu i rritur nga një çift rus, është 24 vjeç, pjesë e një familjeje ku ata shëtisin, e argëtohen sëbashku.

Ariu sipas pronarëve të tij konsumon rreth 25 kilogramë ushqim në ditë, me një dietë të pasur me peshk, fruta dhe perime.

Ariu është edhe sportiv, pasi i pëlqen futbolli. Për të shkrepur foto me të, duhet të shpenzosh plot 2 mijë dollarë, ndërkohë që karriera e tij duket e ndritur pasi ka marrë pjesë edhe në një film kanadez ku kishte rol kryesor.