VIDEO EPIKE/ Spikeri i lajmeve shpërthen në të QARA në mes të emisionit – AlpeGossip
VIDEO EPIKE/ Spikeri i lajmeve shpërthen në të QARA në mes të emisionit

VIDEO EPIKE/ Spikeri i lajmeve shpërthen në të QARA në mes të emisionit

Në mediat online po bën xhiron e rrjetit video-ja epike e një spikeri lajmesh, i cili shpërthen në ta qara në mes të edicionit informativ.

Bëhet fjalë për gazetarin e “Kon TV”, Mustafa Durmus, i cili po informonte teleshikuesit për rezultatin e ndeshjes Beshiktash-Osmanlispor. Një ndeshje, e cila përfundoi me rezultatin 3 me 2 për Beshiktashin.

Me sa duket spikeri i lajme ka qenë tifoz i Osmanlispor dhe duke qenë se nuk i ka pëlqyer rezultati i skuadrës së tij të zemrës, nuk është përmbajtur dot dhe ka filluar të qajë me të madhe në mes të edicionit informativ.

Video-ja e këtij momenti epik po bën xhiron e rrjetit dhe të gjithë po shkrihen së qeshuri. Natyrisht që në këto raste nuk mungojnë as memet të cilat janë bërë shumë shpejt virale .